Internetinė svetainė be jokios abejonės yra pats geriausias būdas pristatyti savo verslą ir pasiekti milžiniškus potencialių klientų srautus. Nuo to, kokį įspūdį paliksite lankytojams, priklausys tai, ar jie taps Jūsų klientais bei rekomenduos Jus kitiems. Todėl mes, kurdami internetines svetaines orientuojamės tiek į klientų, tiek į būsimų lankytojų poreikius. Mes žinome, kad geriausią įspūdį ir patirtį kurianti svetainė turi būti:

  • Vizualiai patraukli

Internetinės svetainės dizainas turi derėti prie Jūsų veiklos, būti patrauklus lankytojams, o skirtingi elementai privalo sudaryti darnią visumą. Siekdami pačio geriausio rezultato taikome unikalius sprendimus ir koreguojame menkiausią smulkmeną tol, kol svetainė tampa vizualiai nepriekaištinga

  • Funkcionali

Kurdami internetines svetaines įsigiliname į klientų lūkesčius ir siekiame, kad svetainė atliktų visas pageidaujamas funkcijas. Svetainėje integruotos skaičiuoklės, individualios užklausų formos ir kiti pageidavimai įgyvendinami pasitelkiant mūsų specialistų žinias ir patirtį

  • Patogi

Internetinė svetainė privalo būti patogi ir jos savininkams, ir lankytojams. Svetainės savininkams aktualus lengvas valdymas, galimybė paprastai papildyti svetainės turinį ir atlikti kitus darbus. Na, o svetainės lankytojams reikia aiškaus puslapių išdėstymo ir lengvai randamos konkrečios informacijos.

  • Techniškai tvarkinga

Profesionaliai atlikti programiniai darbai garantuoja, kad internetinė svetainė veiks sklandžiai, greitai ir be jokių trukdžių. Šiai techninei pusei skiriame ypatingą dėmesį tiek kuriant didelės apimties, tiek vieno puslapio reprezentacines svetaines.

Planuodami internetinės svetainės kūrimą su užsakovais pirmiausia aptariame jų poreikius ir pageidavimus, pagal kuriuos sudarome individualų planą. Darbų eigoje klientams suteikiame visą reikiamą informaciją, tariamės ir atsižvelgiame į pastabas. Vadovaudamiesi dėmesiu kiekvienam klientui, plačiu požiūriu, sukauptomis žiniomis ir patirtimi internete sukuriame tokį užsakovų veidą, kokį jie nori matyti.