seo google meta tittle tags decription bing web www

SEO paslaugos – vienas iš efektyviausių būdų plėsti Jūsų verslą. 

Sužinokite, kaip tai padaryti.

Susisiekite jau dabar!

SEO paslaugos – tai būdas plėsti verslą, didinti pardavimus, gerinti prekės ženklo žinomumą internete.

Pagrindinė vieta, į kurią nukreiptas visų vartotojų dėmesys – populiariausios paieškos sistemos, pirmiausia, Google. Kiekvieno verslo sėkmė priklauso nuo pozicijos Google paieškoje. Mes žinome, kaip pasiekti geriausių rezultatų. Maža to, visada įsigiliname į kliento poreikius.

SEO paslaugos padeda įgyvendinti Jūsų verslo tikslus. Kad ir kokie jie būtų.

 • Norite padidinti pardavimus savo el. parduotuvėje?
 • Siekiate platesnio prekės ženklo žinomumo?
 • Įvedate naujus produktus/paslaugas į vietos rinką?
 • Edukuojate visuomenę apie savo produktų naudą ir išskirtinumą?
 • Kuriate tvarų verslą ir siekiate investuotojų dėmesio?
 • Norite, kad jūsų organizacijos darbuotojai būtų lojalūs ir dar labiau gerbtų savo darbovietę?
 • Mąstote apie tam tikrų prekių eksportą į užsienio rinkas?
 • Siekiate pagerinti klientų nuomonę apie savo verslą?
 • Norite, kad jūsų įmonės informaciją rastų naudojantis mobiliuoju telefonu?

Visa tai galima pasiekti kokybiškomis SEO paslaugomis. Tiksliai suformuluokite, kokių tikslų siekia Jūsų verslas, o mes pateiksime Jums savo SEO strategiją, kaip norimus tikslus įgyvendinti.

Susisiekime!

SEO paslaugos pardavimams didinti

Pardavimų didinimas yra vienas iš pagrindinių verslo įmonių tikslų, nesvarbu, ar parduodamos prekės el. parduotuvėje, ar paslaugos. 

SEO specialistai išanalizuoja Jūsų verslo veikimo principus, taip pat atlieka rinkos analizę, kad susidarytų bendrą vaizdą, kaip Jūsų verslas atrodo šalia konkurentų. Nustatoma konkreti SEO strategija su apčiuopiamais tikslais, pavyzdžiui padidinti pardavimus 150 proc., puslapio lankomumą padidinti 600 proc., suaktyvinti teigiamus atsiliepimus apie įmonę internete ir socialiniuose tinkluose ir pan. Apskaičiuojama SEO kampanijos trukmė, preliminarus biudžetas, reikalingi žmogiškieji resursai. 

Kiekvieną mėnesį daroma analizė ir pateikiama ataskaita, kurioje parodoma, kaip SEO kampanijos vyksta, kaip artėjama prie užsibrėžtų tikslų. Analizuojami puslapio parametrai, skaičiuojamas ROI (atsipirkimas). Skubiai reaguojama į netikėtus iššūkius ir padidėjusius klientų bei užklausų srautus.

SEO paslaugos pardavimams didinti yra pasirenkamos tiek mažų, tiek didelių įmonių.

Gaukite pasiūlymą

digital marketing words

SEO paslaugos prekės ženklo populiarinimui

Prekės ženklas populiarinamas tada, kai verslas veikia ne vienerius metus, turi gana nemažą klientų bazę. SEO paslaugos padeda populiarinti prekės ženklą internete, priminti esamiems ir būsimiems klientams prekės ženklo propaguojamas vertybes, informuoti visuomenę apie prekės ženklo pasiekimus, indėlį į visuomenę ir socialinius dalykus siekiant tvarios aplinkos.

Prekės ženklo populiarinimui dažnai taikoma turinio strategija, kuri savaime pasiekia gana nedidelį kiekį žmonių. SEO paslaugos padeda populiarinti prekės ženklą kur kas efektyviau, siekiant ilgalaikių tikslų.

Gaukite pasiūlymą

SEO paslaugos naujų produktų/paslaugų įvedimui

Norite įvesti naują prekę arba produktą į vietos rinką? Tai gali būti labai sudėtinga, ypač, kai nėra analogų ir klientai paprasčiausiai nežino apie tokio produkto ar paslaugos egzistavimą.

Speciali SEO strategija yra pritaikoma naujų prekių/produktų įvedimui. Sukuriamas informacinis laukas, taikoma turinio strategija, kartais pasitelkiamas į pagalbą partizaninis marketingas, socialiniai tinklai, vaizdo medžiaga.

Ši paslauga reikalauja glaudaus bendradarbiavimo tarp SEO agentūros ir užsakovo rinkodaros skyriaus, kadangi dirbama keliais etapais – visuomenės informavimas bei edukavimas, paklausos sukūrimas, klientų aptarnavimas, prekės ženklo žinomumo didinimas ir t.t.

Gaukite pasiūlymą

socialinė medija marketingas
marketingas seo

SEO paslaugos klientų edukavimui

Jūsų klientai ne visiškai tiksliai supranta jūsų vertybes, pažįsta produktus ar paslaugas? Tokiu atveju padeda visuomenės edukavimo kampanijos, kurios yra neatskiriamos nuo SEO. Tai savotiška turinio strategija, kurios tikslas – pateikti išsamią informaciją vartotojui, išmokyti naudotis tam tikra preke ar paslauga, sukurti informacinį lauką, padidinti paklausą. 

Ši paslauga gana tampriai susijusi ir su reputacijos valdymu internete. Bendradarbiaujama su regionine ir respublikine žiniasklaida, kuriami vaizdo klipai ir kita interaktyvi medija aktyviai dirbama socialiniuose tinkluose.

Gaukite pasiūlymą

SEO paslaugos tvariam verslui

Šios paslaugos tikslas – padėti pristatyti verslui ir visuomenei verslo vertybes, pabrėžiant tvarumo strategiją. Šiuolaikiniam žmogui labai svarbu žinoti, kad jo mėgstamas prekės ženklas prisideda prie ekologijos, klimato kaitos prevencijos, socialinių iniciatyvų. Potencialiems investuotojams taip pat svarbu įvairios verslo iniciatyvos, suteikiančios galimybę plėtrai vietos ir pasaulinėse rinkose.

SEO paslaugos tvariam verslui yra susijusios su specifinėmis turinio strategijomis, dažnai vystomomis kartus su RsV agentūromis ar specialistais.

Gaukite pasiūlymą

marketingo agentūros komanda
marketingas

SEO paslaugos darbuotojų lojalumui skatinti

Didelėse įmonėse, kuriose dirba nemažai darbuotojų, lojalumui skatinti gali būti pasitelkiamos ir SEO paslaugos, kurių tikslas – populiarinti tam tikrą informaciją apie įmonę, kuri yra susijusi su darbuotojų lojalumo skatinimu.

Taip pat sukuriamas tam tikras informacinis laukas potencialiems darbuotojams, kad jie degtų noru prisijungti prie komandos arba bendradarbiauti kaip partneriai.

Šios SEO paslaugos koordinuojamos kartu su RsV specialistais.

Gaukite pasiūlymą

SEO paslaugos prekių/paslaugų eksportui

Gaminate kokybiškas prekes ir norite išeiti už vietinės rinkos ribų, išsiplėsti į artimas ar tolimas užsienio rinkas? Tai galima padaryti atidarant atstovybes tose rinkose arba pasitelkiant kokybiškas SEO paslaugas.

SEO paslaugos eksportuotojams teikiamos tik gerai išanalizavus visus norimos rinkos niuanasus. Sukuriama atskira SEO strategija kiekvienai rinkai, nustatomi tikslai ir priemonės, reikalingos tikslams įgyvendinti. Tai nebūtinai turi būti elektroninė parduotuvė. Galimi ir kitokie variantai, priklausomai nuo rinkos specifikos.

SEO paslaugos eksportui vykdomos kartus su rinkodaros ir verslo plėtros skyriumi, įmonės administracija.

Gaukite pasiūlymą

atgalinės nuorodos autoritetas svetainės

SEO paslaugos reputacijai gerinti

Internete pasirodė nemalonūs atsiliepimai apie Jūsų verslą ar organizaciją? Jei nėra galimybės pašalinti neigiamos informacijos teisiniu keliu, galima tai padaryti naudojant SEO priemones.

Principas labai paprastas – akcentuojama teigiama informacija apie įmonę ar organizaciją į antrą ar trečia paieškos puslapį nustumiant kenkėjišką informaciją. Neigiama informacija neišnyksta, tiesiog klientai, ieškantys atsiliepimų apie Jūsų verslą, gauna daugiau teigiamos informacijos iš viešai prieinamų ir autoritetingų šaltinių.

Š paslauga teikiama kartus su įmonės administracija ir RsV specialistais.

Gaukite pasiūlymą

SEO paslaugos – vietinė paieška

LocalSeacrh arba vietinė paieška yra paieška skirta mobiliųjų įrenginių naudotojams. Google pagal mobilaus įrenginio vietą nustato, kokius artimiausius rezultatus rodyti. Rezultatai parodomi ir interaktyviame žemėlapyje. 

Vietinės SEO paslaugos yra svarbios kiekvienai įmonei, kuri priima klientus savo biure, parduotuvėje, kavinėje ar kitose patalpose.

Gaukite pasiūlymą

Kaip atliekamos SEO paslaugos

Prieš pradedant teikti SEO paslaugas, visi SEO specialistai turi atlikti 3 svarbius darbus“

 1. Raktinių žodžių analizė. Išanalizuojama rinka ir raktiniai žodžiai, kuriuos potencialūs klientai galimai naudoja ieškodami Jūsų verslo informacijos. Tai bet kurios SEO kampanijos pagrindas.
 2. Vartotojų ir rinkos analizė. Naudodamiesi viešai prieinamais šaltiniais, SEO specialistai atlieka rinkos analizę: išsiaiškina tikslinio vartotojo poreikius ir interneto naudojimo įpročius, stebi konkurentų veiklą. Taip pat aiškinasi įmonės pardavimo procesus ir strategijas.
 3. SEO auditas. Išanalizuojama esama SEO situacija – kokios pozicijos yra pasiektos, su kokiais raktiniais žodžiais dirbama, kokios atgalinės nuorodos sukauptos, analizuojamas puslapio kodas, siekiant išsiaiškinti galimas esamų rezultatų paieškoje priežastis.

Kai surenkama visa informacija, diskutuojama su klientu, ar viskas teisingai suprasta, kad būtų išvengta įvairių nesusipratimų ir manipuliacijų. Tada pradedami konkretūs darbai.

SEO paslaugos yra skirstomos į dvi grupes:

Vidinės SEO paslaugos

Vidinis SEO yra interneto puslapio techninis sutvarkymas pagal Google paieškos sistemos reikalavimus:

 • Optimizuojamas svetainės kodas;
 • Optimizuojamas turinys ir meta aprašymai;
 • Pridedama arba koreguojama Schema.org informacija;
 • Optimizuojamos svetainėje naudojamos iliustracijos, kad puslapis krautųsi greičiau;
 • Sutvarkoma mobilioji versija (AMP);
 • Tikrinamos kodo klaidos;
 • Sutvarkomos vidinės nuorodos ir taksonomija (adresų pavadinimai);
 • Tinkamai paruošiama Google robotams reikalinga informacija (.htaccess bei robots.txt failai, 301 peradresavimai ir t.t.);
 • Dirbama su navigacija ir vidinėmis nuorodomis.

Vidinis SEO reikalauja bendradarbiavimo su puslapį prižiūrinčiais programuotojais. Dauguma darbų atliekama pačių SEO specialistų, tačiau kartais reikia ir priėjimo prie interneto svetainės kodo, kuris nėra viešas.

Išorinės SEO paslaugos

Išorinės SEO paslaugos – tai SEO veiksmai, kurie atliekami už savos interneto svetainės ribų. Tai:

 • Atgalinių nuorodų rinkimas;
 • Darbas su socialiniais tinklais;
 • Reklama verslo kataloguose;
 • Darbas su Youtube kanalu ir atskirais video.
 • Ir t.t.

Išorinės SEO paslaugos yra labai svarbios, kadangi nuo to priklauso pozicijos paieškoje. Daugiausiai SEO ekspertai dirba su nuorodų rinkimu.

SEO paslaugos yra teikiamos keletą mėnesių. Kiekvieną mėnesį yra pateikiama konkreti ataskaita, kurioje parodoma, kokių tikslų pasiekta, kas buvo atlikta, kokios priemonės naudojamos.

Projektui pasibaigus pateikiama viso projekto ataskaita su analize ir pasiūlymais, ko galima tikėtis ateityje.

Kokia yra SEO paslaugų kaina

Vienareikšmiškai pasakyti, kokia yra SEO paslaugų kaina negalima. Standartinių planų čia negali būti, nes kiekvienas projektas individualus, siekia kitokių tikslų. SEO – ne tikslusis mokslas, kur galima formulėmis apskaičiuoti, kiek ir kokių priemonių reikės vienam ar kitam tikslui pasiekti. Dėl šios priežasties būtina įsigilinti į kliento norus bei pageidavimus, lūkesčius ir galimybes.

SEO paslaugos apmokamos dviem metodais:

 1. Už raktinius žodžius. Sutariama, kiek ir kokių raktinių žodžių bus aptarnaujama, kokie rezultatai turi būti pasiekti. Sumokama fiksuota suma už raktinio žodžio pozicijų pakilimą.
 2. Mėnesinis aptarnavimo mokestis. Mokamas fiksuotas mokestis už visus darbus, kuriuos SEO ekspertai atlieka siekdami nustatytų tikslų.

Užklauskite kainų dabar!