Apie SEO naudą

  • 2021 14 liepos
  • Savas
  • 2 min read

SEO nauda nėra vien tik galimybė didžiuotis lyderių vardu savo rinkoje, kai Jūsų svetainė pasiekia aukštas Google pozicijas. Šios pozicijos įtakoja visą kompleksą verslui naudingų pokyčių, kurie vargu ar vyktų būnant paieškos sistemos pabaigoje.

Daugiau svetainės lankytojų – daugiau potencialių klientų

Dauguma interneto vartotojų prekių ar paslaugų ieško Google paieškos rezultatų pirmajame puslapyje esančiose interneto svetainėse/ parduotuvėse. Būdami pirmaujančiose pozicijose sulauksite žymiai daugiau lankytojų nei būdami antrame Google paieškos rezultatų puslapyje. O ką jau bekalbėti palyginus pirmose pozicijose ir trečiame ar dar tolimesniame Google puslapyje esančių svetainių lankomumą. Na, o tai, kad kiekvienas į internetinę svetainę ar parduotuvę užsukęs lankytojas yra potencialus klientas, tikriausiai nereikia priminti.
Svetainės lankytojai – tikslinė auditorija

SEO tekstus su nuorodomis į Jūsų svetainę matys tie vartotojai, kuriems aktualios Jūsų teikiamos paslaugos ar parduodamos prekės. Tai reiškia, kad Jūsų svetainės lankytojai bus ne laisvalaikį internete leidžiantys vartotojai, bet suinteresuota tikslinė auditorija, kurios pritraukimas yra vienas iš sėkmingos prekybos pagrindų.

Atliktas vidinis SEO – tvarkingai veikianti svetainė

Vidinio SEO metu rastų klaidų pašalinimas garantuoja, kad svetainė veiks be trikdžių. Svetainių programuotojai ar savininkai ne visuomet geba identifikuoti trikdžius, kurie kenkia sklandžiam svetainės darbui. SEO auditą galima vadinti dvigubos naudos duodančiu veiksmu, kuris teigiamai veikia ir svetainės techninę pusę. Be to, tvarkingi ir reikalavimus atitinkantys svetainės Meta duomenys taip pat turi svarbią reikšmę tam, kad svetainės vidiniai puslapiai „nesipeštų“ tarpusavyje, o vartotojai turėtų tik gerą patirtį naršant svetainėje.

Pirmaujančios pozicijos – dalis įmonės įvaizdžio

Pirmaujančias pozicijas užimančios svetainės kuria patikimumo ir stabilumo įvaizdį lankytojų akyse. Įrašius raktinius žodžius ir užsukus į pirmųjų paieškos rezultatų svetaines, vartotojams natūraliai susidaro nuomonė, kad šios svetainės vertos dėmesio, jei yra lyderiaujančios savo rinkoje. Tokiu būdu gerinamas įmonės įvaizdis, keliamas prestižas ir formuojama teigiama lankytojų nuomonė.